#prowadzący

daria nowak

Najaktywniejszy polski wulkan energii.  Od 16 lat na scenie, przez 6 lat na ekranie telewizyjnym jako prezenter. Doświadczona i pełna pasji konferansjerka. Orędowniczka motta:
„Nie można zmienić przeszłości, ale można kreować przyszłość”. Prywatnie fanka squasha, obrotu nieruchomościami, podróży i inspirującej lektury, dla której w życiu bardzo ważni są ludzie, bo to Oni tworzą historię…

Dawid Hamera

Dawid Hamera pełen energii 18 latek, aktywista, mówca i szkoleniowiec. Na co dzień uczeń klasy maturalnej. Inicjator idei Szczecin 2.0 oraz Nadążyć za.

#prelegenci

łukasz jakóbiak

Zasłynął wywieszeniem gigantycznego CV przed firmą w której chciał pracować. Otrzymał nominację do nagrody Wiktora w kategorii Odkrycie Telewizyjne Roku 2012. W 2014 roku znalazł się w rankingu 50 Najbardziej Kreatywnych w Biznesie magazynu Brief. Do września 2017 roku wysłuchało go podczas wystąpień na żywo ponad 65 000 osób. Gość i prelegent wielu konferencji, m. in. „Łódź JungleWeb”, „Likeus, TOO” na Uniwersytecie Jagiellońskim, „Creative Mornings” w Warszawie czy „XX Forum Gospodarczego” w Toruniu. Aktualnie możemy oglądać go w programie Azja Express w telewizji TVN.

Marcin Kuśmierz

CEO w home.pl S.A. Wizjonerski przedsiębiorca z długoletnim doświadczeniem w skutecznym zarządzaniu. Jako CEO home.pl, największego dostawcy usług chmurowych dla małych i średnich firm w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej, buduje jedną z najbardziej efektywnych firm w branży internetowej.  Odpowiada także za międzynarodową ekspansję na rynkach wschodzących w macierzystej spółce home.pl 1 & 1 Internet. Dwukrotny laureat nagród “CEO roku” w konkursach organizowanych przez Polskie Stowarzyszenie Inwestorów Kapitałowych i Venture Capital oraz Magazyn Manager. W przeszłości pracował dla Grupy ITI i telewizji TVN jako Dyrektor ds. Badań i Rozwoju oraz Dyrektor ds. Usług mobilnych. Wielbiciel nowych technologii wspierających  komunikację i współpracę oraz firm zarządzanych poprzez wartości.

 

aleksander doba

Polski podróżnik, kajakarz. Jako pierwszy człowiek w historii samotnie przepłynął kajakiem Ocean Atlantycki z Afryki do Ameryki Południowej wyłącznie dzięki sile mięśni. Opłynął kajakiem Morze Bałtyckie i Bajkał. Również jako pierwszy opłynął całe polskie wybrzeże z Polic do Elbląga oraz Polskę po przekątnej z Przemyśla do Świnoujścia. Dwukrotny złoty, srebrny i brązowy medalista Otwartych Akademickich Mistrzostw Polski w kajakarstwie górskim.

michał sobolewski - sobota

Raper znany również jako S.O.B., Szekspir, Sobuś czy eSS, urodzony w Szczecinie. Zanim rozpoczął karierę solową działał w zespołach Uquad-Squad, Snuz, Spółdzielnia (Ogarnij Się!) i Mores RSH. Z tym ostatnim nagrał m.in. dwie piosenki na ścieżkę dźwiękową dokumentu Sylwestra Latkowskiego poświęconego scenie hip-hop – “Klatka” (2003 r.). Pod szyldem Sobota raper wydał cztery albumy: “Sobotaż” (2009 r.), “Gorączka sobotniej nocy” (2011 r.), “Dziesięć przykazań” (2013 r.), “Sobota” (2015 r.) oraz dwa mixtape-y: “Urodzony by przegrać, żyje by wygrać” (2009 r.) i “Czekając na Sobotę” (2015 r.). Sobota angażuje się w różne akcje dotyczące tolerancji i walki z rasizmem. Aktualnie przygotowuje się do wydania nowego autorskiego Mixtape’u, który pojawi się już niebawem.

sylwia dobrowolska

Pionierka i twórczyni techniki polegającej na rekonstrukcji brodawki piersiowej poprzez mikropigmentację. Stanowiąc niewątpliwy nr 1 na całym świecie nie tylko pomaga kobietom w potrzebie ale również chętnie dzieli się swoją wiedzą szkoląc i dający wykłady.  Oprócz tego, zajmuje się różnymi przypadkami medycznymi i opracowuje nowatorskie techniki usuwania blizn, rozstępów, bielactwa poprzez mikropunkturę odnotowując na tym polu duże sukcesy.

 

Monika pyrek

Monika Pyrek to jedna z najlepszych polskich lekkoatletek w historii tej dyscypliny specjalizująca się w skoku o tyczce. Na swoim koncie ma dwa srebrne i jeden brązowy medal Mistrzostw Świata oraz dwa brązowe medale Halowych Mistrzostw Świata, a także srebro Mistrzostw Europy i dwa brązy Halowych Mistrzostw Europy. Jej kolekcja jest pełna medali z Pucharów Europy, mistrzostw Polski, a także pobitych wielokrotnie (69 razy!) rekordów Polski oraz tytułów (5 razy) najlepszej polskiej lekkoatletki „Złote Kolce”. Aż czterokrotnie udało jej się zrealizować największe marzenie każdego sportowca o udziale w Igrzyskach Olimpijskich (Sydney 2000, Ateny 2004, Pekin 2008, Londyn 2012). Na swoje piąte Igrzyska (RIO 2016) pojechała jako kandydatka do Komisji Zawodniczej MKOL. Jej sportowe sukcesy i międzynarodowe znaczenie znalazły też szczególne ogólnopolskie uznanie. Prezydent Lech Kaczyński przyznał Monice Pyrek w 2009 r. Krzyż Kawalerski Orderu Odrodzenia Polski.

marta cichecka

Ekspert ds. rekrutacji w LSJ HR Group. Od siedmiu lat prowadzi projekty rekrutacyjne dla małych, średnich i dużych firm z regionu. Specjalizuje się w docieraniu do odpowiednich kandydatów drogami zarówno tradycyjnymi, jak i nieco mniej konwencjonalnymi. Ważna jest dla niej skuteczność i efektywność podejmowanych działań. Posiada dużą wiedzę na temat lokalnego rynku pracy i zasad prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Od początku swojej kariery w HR doradza kandydatom, jak dobrze zaprezentować się podczas rozmów oraz co zrobić, aby proces rekrutacji zakończył się dla nich pomyślnie. Szkoli studentów, wspiera  nowo powstające firmy w regionie w kwestiach personalnych, chętnie dzieli się wiedzą na temat zasad panujących na lokalnym rynku pracy.

Anabi

Anabi jest pochodzącym ze Szczecina artystą tatuażu europejskiego formatu. Od początku stawiał sobie wygórowane cele, otwierając pod koniec 2007 roku studio tatuażu autorskiego ANABI-TATTOO, które jako pierwsze w Polsce od początku istnienia nie oferowało żadnych katalogów a wszystkie prace były szczegółowo omawiane z klientem, by każdy mógł się cieszyć niepowtarzalnie przygotowanym wzorem. Włożone serce, praca i ogromne zaangażowanie zaowocowało tym, że w ciągu zaledwie pierwszych 5 lat prowadzenia studia na swoim koncie miał już wiele sukcesów. Zdobył dziesiątki nagród, nie tylko na ogólnopolskich ale przede wszystkim na największych międzynarodowych festiwalach tatuażu. Według rankingu czytelników wydawanego w całej Europie magazynu SKIN DEEP znalazł się w setce najpopularniejszych tatuażystów na świecie. Udzielił wywiadów do prasy branżowej w takich krajach jak Wielka Brytania, Niemcy, Szwajcaria, Rosja,Tajwan i wielu innych a jego dopracowane prace w rozpoznawalnym stylu wielokrotnie gościły w prasie i książkach związanymi ze sztuką tatuażu.  Wypracowanie solidnej marki i indywidualne podejście do każdego klienta zaowocowało, że kolejka chętnych na tatuaż z pod jego ręki sięgnęła niemal 2 lat oczekiwana. Rosnąca popularność przestała mu służyć i gdy do jego drzwi zaczęły pukać media szerszego nurtu a zapytań o tatuaże było tyle, że przestał sobie radzić z korespondencją, wstrzymał dalsze zapisy do odwołania i na własne życzenie zniknął z oficjalnej sceny tatuażu oraz aktywności w social mediach.  Pozwoliło mu to trochę odpocząć, w międzyczasie wyzerował długą kolejkę oraz zmienił system pracy. Obecnie nie dopuszcza zapisów dalszych jak na dwa mce do przodu i pojawia się tylko na najważniejszych imprezach tatuażu.

#partnerzy

#kontakt

e-mail: k.marcinkiewicz@arms-szczecin.eu
tel. 91 333 97 71

zamknij